Zadzwoń

75 721 55 25

Zadzwoń

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Kierownik budowy to odpowiedzialna i jednocześnie wymagająca funkcja określona przez konkretne przepisy prawa budowlanego. W rozumieniu prawa budowlanego, kierownikiem budowy jest osoba kierująca wykonywaniem obiektu budowlanego. Przez wykonywanie rozumie się budowę od podstaw, rozbudowę, odbudowę lub też nadbudowę.

Kierownik budowy tym samym musi spełniać określoną funkcję techniczną, posiadać niezbędne uprawnienia oraz być osobą o wysokim poziomie wiedzy i doświadczenia.Nasza firma oferuje rozwiązania, które zostały przygotowane specjalnie dla firm szukających osób nadzorujących budowę i tworzenie danej inwestycji budowlanej. Nasz kierownik budowy jest osobą, która posiada:

Nasz kierownik budowy może pokierować każdą pracą budowlaną w takich miejscowościach jak Lubań Zgorzelec, Jelenia Góra.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”856″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Przypominamy, iż obowiązek ustanowienia kierownika inwestycji budowlanej należy do inwestora. Jednocześnie powierzając zadanie naszej firmie, możecie Państwo być pewni, iż kierownik:

Kierownik budowy jest zobowiązany do nadzorowania prac budowlanych oraz działań związanych z BHP. Tym samym, nasi kierownicy budowy to osoby posiadające niezbędne uprawnienia, doświadczenie i wiedzę. W związku z tym są gotowi poprowadzić prace budowlane zarówno na niewielkich inwestycjach, jak również w przypadku dużych inwestycji. Kierownik budowy posiada niezbędne uprawnienia o specjalności konstrukcyjno-budowlanych przez co może na bieżąco nadzorować inwestycje, jej poprawność wykonania oraz dokładność prac budowlanych.[/vc_column_text][vc_btn title=”KONTAKT” color=”warning” size=”lg” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fcadprojekt.info%2Fkontakt%2F|||”][/vc_column][/vc_row]